Hilton Garden Inn Kütahya


Kütahya Hilton Garden Inn 2010 Mart ayindan beri, yaklasik üç yildir misafirlerine hizmet veriyor. Hilton otellerinin alisilmis konforunu, is oteli konseptiyle Kütahya sehir merkezine tasiyan otel, hafta sonu doluluk oranlarini artirmak için kampanyalar düzenliyor. Kentin sosyo-ekonomik gelismesine paralel olarak otelin doluluk oranlari ve is hacminin her geçen gün arttigini ifade eden Hilton Garden Inn Hotel Genel Müdürü Nihat Uslu, “Otelimiz Kütahya’da is oteli olarak konumlanan ilk tesistir. Otelimiz, özellikle yurtdisi ile baglantili çalisan firmalar tarafindan, marka bilinirligi nedeniyle öncelikli olarak tercih edilmektedir” diye konustu.

Firmalarinin hafta içini is amaçli gelen misafirler nedeniyle yogun geçirdigini söyleyen Uslu, “Biz hafta sonunu hareketlendirmek ve Kütahya’nin kültür turizminden hak ettigi payi almasi için yeni bir fiyat politikasi uyguladik. Bunun sonucu olarak hafta sonlari da gerek kültür, gerek seyahat ya da sportif amaçli gelen misafirlerimiz ile dolulugumuzu artirmaya basladik. Hafta sonu konaklamalarinda yüzde 10 oraninda indirim uyguluyoruz. Grup konaklamalarda ise bu indirim orani yüzde 20’ye çikiyor” dedi.

Uslu, 116 standart, üç suit ve iki engelli odasi olmak üzere toplam 121 oda ve 250 yatak kapasitesiyle misafirlerine hizmet verdiklerini belirterek, otel bünyesindeki toplanti salonlari ile de sehirdeki önemli bir boslugu doldurduklarini kaydetti. Otelde bes adet toplanti salonunun bulundugu bilgisini veren Uslu, “Otel bünyesindeki toplanti salonlarindan dördü birlesme özelligine sahip. Bu özellik sayesinde 250 kisi kapasiteli büyük bir toplanti salonu elde edebiliyoruz. 212 metrekarelik alanda, misafirlerimizin ihtiyaçlari dogrultusunda bir oturma düzeni hazirlayabiliyoruz” seklinde konustu.

Tüm odalarda mini buzdolabi, ütü ve ütü masasi ile çay-kahve seti bulundugunu söyleyen Uslu, kablolu ve kablosuz internet hizmetinin ücretsiz oldugunun altini çizdi. Ayrica spor salanlarinin da 24 saat açik olduguna isaret eden Uslu, “Sinirsiz hizmet anlayisi ile Hilton markasinin çizdigi çerçevede hareket ediyoruz. Otelimiz ayni zamanda Kütahya’da nezih bir eglence imkani da sunuyor. Çarsamba ve cumartesi aksamlari otelimizde canli müzik esliginde eglenme imkani bulunuyor. Sadece otel misafirlerine degil, degerli Kütahya halkina da bu sekilde hizmet veriyoruz. Cuma aksamlari da ünlü isimlerin konser ve dinleti etkinlikleri otelimizde gerçeklesiyor” 

© Copyright 2024. Tüm hakları saklıdır.