Hilton Garden Inn Sanliurfa


Hilton Garden Inn Sanliurfa’da altisi süit 159 oda, 24 saat açik business center, tamaminda ücretsiz kablosuz internet erisimi, uzaktan yazici kullanma özelliginin yani sira iyi bir gece uykusu ve konforlu bir konaklama arayan ziyaretçiler için ideal nitelikler tasiyan Garden Sleep System™ yatak ve Herman Miller’in tasarimini yaptigi Mirra® koltuklar da yer aliyor. Otel, hem Ankara’dan hem de Istanbul’dan dogrudan uçuslarin yapildigi Sanliurfa Havaalani’na (GNY) 35 kilometre mesafede bulunuyor.

Hilton Garden Inn Global Baskani Adrian Kurre, “Türkiye’deki üçüncü Hilton Garden Inn otelimizi açiyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Otelimizi ziyaret eden konuklarimiz hem bu canli sehri görmüs hem de is ve turistik amaçlarla gelen ziyaretçilerimize hizmet sunan mid-market (orta ölçekli) markamiz Hilton Garden Inn’in deneyimini yasamis olacaklar” dedi.

 Hilton Garden Inn Sanliurfa’da üç adet toplanti odasi ve 500 kisi kapasiteli büyük bir balo salonu da yer aliyor. Bu bölümler, premium teknoloji ve AV hizmetleri özelligine de sahip.

 Otel’deki tesisler arasinda dünya ve Türk mutfaklarindan yemekler sunan Sumac Grill restoran, lobi bar ve çesitli saglikli atistirmalik ürünler, tatlilar ve sikma meyve sularinin sunuldugu 24 saat açik Pavillon Pantry bulunuyor. Otel kendi içinde bir fitness tesisinin yani sira odalarinin rahat ortaminda egzersiz yapmak isteyenler için Hilton Garden Inn Stay Fitt Kit’i sunuyor. Yogun bir çalisma veya bölgeyi gezerek geçen bir günün ardindan konuklar otelin kapali yüzme havuzunda, saunada veya buhar odasinda yorgunluklarini atabilecekler.

 Hilton Garden Inn Sanliurfa Genel Müdürü, Aylin Aksel, “Yeni Hilton Garden Inn Sanliurfa otelimizde konuklarimizi agirlamayi dört gözle bekliyoruz. Konuklarimiz, dünyaca ünlü Hilton Garden Inn markasinin tüm özellikleriyle birlikte Türk misafirperverliginin de en iyi örneklerini yasayacaklar” diye konustu.

© Copyright 2024. Tüm hakları saklıdır.